Programy i strony internetowe na zlecenieProgramy potrafią niesamowicie ułatwiać życie lub pracę, a czasem okazują się nawet niezbędne. Pozwalają znacząco skracać czas pracy ludzkiej poprzez przejęcie od użytkownika obowiązku wykonania pewnych czynności - najczęściej prostych, żmudnych, powtarzalnych, czy też obliczeniowych. Mogą pomagać w organizacji pracy, ułatwiać kontrolę nad dużymi zasobami danych (praca z bazą danych), czy też spełniać funkcję edukacyjną.


Jakie programy potrafię stworzyć?Ciężko odpowiedzieć na pytanie zadane w tak ogólnej formie. Postaram się jednak przybliżyć swoje zdolności i możliwości w tym zakresie. Oferuję zarówno programy konsolowe (bez szaty graficznej, do uruchomienia z wiersza poleceń), okienkowe, jak i gry (nieskomplikowane - kwestia czasu) i programy (np. edytory map) z użyciem dobrodziejstw OpenGL, czy DirectX. Tworzę aplikacje dla systemów: Windows, Linux oraz Android. Najlepszą metodą na sprawdzenie, czy jestem w stanie stworzyć potrzebny Ci program jest napisanie do mnie maila. W wiadomości proszę zawrzeć:

  • informację o systemie docelowym programu
  • opis programu (funkcje, forma (np. okienkowa aplikacja), przeznaczenie itp.)
  • (opcjonalnie) preferowaną technologię
  • deadline (termin zakończenia zlecenia)
W odpowiedzi wysyłam wycenę lub niezbędne do jej sporządzenia pytania. Gwarantuję, że napisane programy są w pełni moim dziełem, nie tworzę plagiatów. By umilić współpracę, oferuję bezpłatne poprawki zleconych mi programów, bez zważania na to jak późno błąd został wykryty. Wymienię jeszcze języki, których mogę użyć do pisania programów: C, C++, Delphi, Java, Pascal, Python. SQL również nie jest dla mnie przeszkodą.

Strony internetoweOd dość dawna zajmuję się tworzeniem mniejszych i większych stron internetowych - począwszy od stron-wizytówek bez podstron, a skończywszy na całkiem rozbudowanych serwisach. Podczas wykonywania zlecenia staram się poświęcać dużo czasu na konsultacje z klientem, by tworzona strona w pełni zaspokoiła jego oczekiwania. Cena zależy od wielu czynników, m.in.:

  • liczby podstron
  • obecności (lub nie) panelu administracyjnego i jego funkcjonalności
  • liczby skryptów na stronie
  • oraz wielu innych czynników
Aby zamówić stronę, proszę o kontakt mailowy. W wiadomości proszę opisać stronę na tyle dokładnie, na ile jest to możliwe - poczynając od tematyki strony oraz poziomu rozbudowania i docierając do szczegółów. W odpowiedzi wysyłam wycenę lub niezbędne do jej sporządzenia pytania. Nie zajmuję się redagowaniem treści strony, natomiast mogę zaoferować dodatkowe usługi związane z pomocą techniczną, modyfikacjami na stronie - za dodatkową opłatą. Do tworzenia stron wykorzystuję m.in. XHTML, CSS, JavaScript, PHP, jQuery, MySQL, czy też co raz częściej HTML5.

Moje przykładowe realizacje: W ogóle, Szkoła Olimpijska.